VEZDEF Öneri ve Düşüncelerinizi Bize Yaza bilirsiniz...

Anasayfa

Merkezi İstanbul’da bulunan, tüm Türkiye’deki Vezirköprü derneklerinin üst kurulu olan Vezirköprü Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu VEZDEF bu yıl üçüncüsünü yaptığı Çocuklar Üşümesin ...
Vezirköprü Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (VEZDEF) Genel Başkanı Ali Cengiz Başbakan Binali Yıldırım
Bir hemşiremizin Federasyonumuzdan talep ettiği tekerlekli sandalyeyi temin ettik
Vezirköprü Dernekleri Federasyonu (VEZDEF) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclisteki odasında ziyaret etti.
Vezirköprü Dernekler Federasyonu (VEZDEF) ihtiyaç sahibi olan köy okullarındaki öğrenci yavrularımıza "ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN" adı altında yürüttükleri kampanyada Genel Başkan Ali CENGİZ, Genel Sekreter Orhan KARTAL, Genel Başkan Yardımcısı Kemal DOKEL eşliğinde 5 okula ücretsiz kışlık bot ve mont dağıtımı yaptılar.
VEZDEF(VEZİRKÖPRÜ DERNEKLER FEDERASYONU) SİYASİ TURLARI KABSAMINDA MHP LİDERİNİDE ZİYARET ETTİ
Sayın Kılıçdaroğlu’nun TBMM’deki çalışma ofisinde gerçekleştirilen görüşmede Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ile Ankara Milletvekili Parti Meclisi üyesi Gülsün BİLGEHAN TOKER Vezirköprü Dernekleri Federasyonu’nu ( VEZDEF ) kabul etti.
Demokrasinin güzel taraflarından biri serbest seçimlerle iktidarı belirlemek olsa da daha önemlisi muhalefetinde olması, bağımsız hareket edebilen sivil toplum kuruluşlarının da bulunmasıdır.
Vezirköprü Dernekler Federasyonu kadar Vezirköprü’deki sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve siyasi partiler de ilçenin sorunlarını kendilerine dert edinseler, ben inanıyorum ki; sorunların çözümünde büyük yol kat edilecek.
VEZDEF, VAKIFLAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI BURHAN ERSOY’U ZİYARET ETTİ VEZDEF heyeti Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Sayın Burhan ERSOY’u ziyaret etti… Vezirköprü Dernekleri Federasyonu (VEZDEF) adına ziyarete Genel Başkan Ali CENGİZ, Genel Sekreter Cemil Cahit BOZKURT, Genel Sayman Veysel ŞENSES katıldı.
Geçtiğimiz hafta gazetemizi yeni yerinde ziyarete gelen Başkan Edis, İlçe Başkanı Sami Pala ve Rıdvan Kesmen ile güzel bir sohbet oldu. Sohbetin sıcaklığını anlat-tıkları yapılacağını söyledikleri Vezirköprü’ye güzellikler katacağına inandığımız başlıklar daha da
VEZİRKÖPRÜ DERNEKLERİ FEDERASYONU'NUN (VEZDEF) CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARETİNİ HABER YAPAN GAZETE VE HABER SİTELERİ
 1  vezdef logoVezdef Vezirköprü Dernekleri Federasyonu


Web Sitemiz Yönetim Kurulu Üyemiz İş Adamı İbrahim KARAMAN'ın Katkılarıyla Aktif Edilmiştir. Sayın KARAMAN'a Teşekkür Ederiz...

 

 

Başkan'a Mesaj Yaz
Vezirköprü'den Kareler
REKLAM ALANI

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret60740