VEZDEF Öneri ve Düşüncelerinizi Bize Yaza bilirsiniz...

Anasayfa

Vezirköprü Göl Belediye Başkanı Sayın Ahmet AVCI’nın amcası Hacı Kadir AVCI’nın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kederli ailesine ve başkan Ahmet AVCI’ya başsağlığı, merhum Hacı Kadir AVCI’YA Allah’tan rahmet dileriz. VEZİRKÖPRÜ DERNEKLERİ FEDERASYONU
VEZDEF Başkanı Ali CENGİZ ve İstihbarat ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsa Sancak Esenyurt’taki Vezirköprülüler Derneği’ni ziyaret ettiler. Esenyurt Vezirköprülüler Derneği’nde ki Vezirköprülülerle de sohbet ettiler.
1 Kızılelma'da Festival Çok Büyük Coşku İle Kutlandı
VEZDEF Vezirköprü Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu görmüş olduğu lüzum üzerine Olağan Üstü Kongre kararı almış 17 Nisan 2011 tarihinde Genel Kurulu gerçekleştirmiştir.
SAYGI DEĞER VEZİRKÖPRÜLÜLER Hepimizin olan VEZDEF Vezirköprü Dernekleri Federasyonu İstanbul’da yeni taşındığı Genel Merkez binasının açılışını siz değerli hemşerilerinin katılımıyla yapmak istiyor.
ÇALTU KÖYÜ DERNEĞİ’NİN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜ Samsun Vezirköprü Çaltu Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin 19.06.2011 Pazar günü saat 08:00 – 19:00 aralığında birlik ve dayanışma pikniği vardır tüm halkımız
Amaç Veziköprü’ye hizmet etmekse… Vezirköprü ‘nün gelişmesi yönünde kim gayret gösterip, mesai harcarsa o kişi ve kurumlar Vezirköprülü herkes için baş tacıdır. Geçen hafta sonu gazetemizi ziyaret eden Vezirköprü Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Cengiz’in ve Federasyon Genel Sekreteri Cahit Bozkurt’un
Vezirköprü Dernekler Federasyonu Yönetimi İstanbul’da üniversite eğitimi gören Vezirköprülü gençlerimiz ile 4 haziran'da kahvaltıda bir araya gelecekler. Ben o gençlerden çok umutluyum. İlçelerinin sosyal kültürel ve ekonomik sorunlarının çözümünde taşın altına ellerini koyacak larına inanıyorum. Üniversiteli gençlerimiz yarınların siyasetinde rol alacaklar. Kalitenin yükseleceğini ve her dönem mağdur edilmemizin hesabını ancak onların sorabileceğine inanıyorum.
Vezirköprü Dernekleri Federasyonu VEZDEF 10.07.2011 tarihinde Çekmeköy Şahinbey Caddesi No 52’de genel merkezinin açılışını yaptı. Vezirköprü’den katılımın olmadığı açılışa ilgi büyük oldu. Açılış törenininde AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Sn Şahmettin Yüksel ve Taşdelen eski Belediye Başkanı Sn Hüseyin Sipahi kurdeleyi birlikte keserek yaptılar .
VEZDEF, ÇORLU VEZİRKÖPRÜLÜLER DERNEĞİNİN PİKNİĞİNE KATILDI Çorlu Vezirköprülüler Derneği’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği piknik şöleni 29.05.2011 Pazar günü, Esece Piknik Alan’ında yapıldı. Pikniğe VEZDEF Genel Başkanı Sn Ali Cengiz, VEZDEF Başkan Vekili Sn İsmail CEYLAN, VEZDEF Genel Sekreteri Sn C. Cahit BOZKURT ve VEZDEF Saymanı Sn Veysel ŞENSES de katıldılar. Çok sayıda dernek üyesinin katıldığı pikniğe Ak Parti Samsun Millet Vekili Aday Adayı Aytekin MERT de katıldı. Piknik de Gurbetçi Ali ve Habibe BOZKIR’da sahne aldı. Piknikte konuşma yapan Sayın Cengiz:
VEZDEF MERKEZİNDEN GÖRÜNTÜLER
Vezirköprü Dernekleri Federasyonu’na (VEZDEF) ilgi artarak devam ediyor. Üye sayısını her geçen gün artırıyor.
 3  vezdef logoVezdef Vezirköprü Dernekleri Federasyonu


Web Sitemiz Yönetim Kurulu Üyemiz İş Adamı İbrahim KARAMAN'ın Katkılarıyla Aktif Edilmiştir. Sayın KARAMAN'a Teşekkür Ederiz...

 

 

Başkan'a Mesaj Yaz
Vezirköprü'den Kareler
REKLAM ALANI

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret58474