VEZDEF Öneri ve Düşüncelerinizi Bize Yaza bilirsiniz...
VEZDEF SİYASİ TURLARI KABSAMINDA MHP LİDERİNİDE ZİYARET ETTİ

VEZDEF(VEZİRKÖPRÜ DERNEKLER FEDERASYONU) SİYASİ TURLARI KABSAMINDA MHP LİDERİNİDE ZİYARET ETTİ

 
 
       MHP lideri  Sayın Devlet BAHÇELİ VEZDEF Heyetini samimi ve içtenlikle karşıladı. VEZDEF başkanı Ali CENGİZ Vezirköprü kaymakamlığının hazırlamış olduğu dünden bugünümüze atlı kitabı hediye ettikten sonra kuruluş amaçlarını ve ilçemizin gelişmesiyle ilgili neler yapılabilecegi konularında açıklamalarda bulundu. VEZDEF heyetindeki katılımcılarda sırasıyla kendilerini tanıttıktan sonra İLÇE' nin sosya ekonomik, sağlık, egitim, ulaşım, istihdam alanlarında ve ilçenin coğrafi konumuyla ilgili bilgilendirici çok açık ve net bilgiler ilettiler. Bunun üzerine Sayın BAHÇELİ Sivil toplum örgütlerinin ülkemizin ve bölgelerinin gelişiminde çok faydalı kuruluşlar olduklarını, VEZİRKÖPRÜ' dede 13 dernekten oluşan VEZDEF'in ve bu dernek sayısının 25 çıkarma hedeflerinin    çok olumlu bir gelişme olduğunu, vezirköprüye kendisinin birkere geldiğini çok şirin ve güzel bir ilçe olduğunu tarihsel ve kültürel varlıklarının bulunduğunu anlattılar.
        
       İlçemiz ile ilgili herhangi bir öneriyle gelindiğinde TBMM sinde 52 millet vekiliyle samimiyetle destekleyeceklerini ve VEZDEF' in diğer siyasi partileride ziyaret etmelerininde faydalı olacağını anlattı. ilçenin sorunlarınıda yazılı bir şekilde iletildiğindede herzaman ilgileneceklerini ve çözüm yolları arayacaklarını söyleyip gündeme getireceklerini söylediler. VEZDEF'in ziyaretinden çok memnun kaldıklarını herzaman kapılarının açık olduğunu söyledikten sonra, VEZDEF heyetide kabulden duyduğu memnuniyeti dile getirip minnetter kaldıklarını belirterek müseade isteyip genel merkezden ayrıldılar.

VEZDEF heyeti adına Katılanlar:

VEZDEF Genel Başkanı Ali CENGİZ, Genel Başkan Vekili İsmail CEYLAN, Genel Başkan Yardımcıları Basın ve Siyasilerden Sorumlu İbrahim KARAMAN, Proje ve İstihbarattan Sorumlu Dursun KOLAY, İstihbarat ve Teşkilatlandırmalardan Sorumlu Avukat İsa SANCAK, Genel Sayman Veysel ŞENSES, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer KESKİN
  

 

  
2329 kez okundu

Yorumlar

     20/10/2011 16:25

GELECEGİMİZİ İYİ İŞŞALLAH UMUDUNU TAŞIMAYA BAŞLAYACAK GİBİYİM
Misafir -

VEZİRKÖPRÜLÜLER GELİYOR     17/10/2011 11:57

Vezirköprümüzün tanıtımına ve sorunlarını yetkililere ileten VEZDEF'İN YETKİLİLERİNE bir Vezirköprü aşığı olarak teşekkür ederim.ÇOK GÜZEL İŞLER BUNLAR.
Misafir -

VEZİRKÖPRÜLÜLER GELİYOR     17/10/2011 11:42

Vezirköprümüzün tanıtımına ve sorunlarını yetkililere ileten VEZDEF'İN YETKİLİLERİNE bir Vezirköprü aşığı olarak teşekkür ederim.ÇOK GÜZEL İŞLER BUNLAR.
Misafir -

Tebrikler     16/10/2011 18:15

Sizi tebrik ediyorum, böyle yerlerde samsunlularımızı temsil etmeniz gerçekten çok güzel. yolunuzda başarılar dilerim.
Misafir -

msaj     16/10/2011 17:08

sayın ali bey güzel calışmalarından dolayı sizleri ve ekibini kutluyorum
Misafir -

Başkan'a Mesaj Yaz
Vezirköprü'den Kareler
REKLAM ALANI

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret58475