VEZDEF Öneri ve Düşüncelerinizi Bize Yaza bilirsiniz...
VEZDEF, VAKIFLAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI BURHAN ERSOY’U ZİYARET ETTİ

VEZDEF heyeti Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Sayın Burhan ERSOY’u ziyaret etti…

Vezirköprü Dernekleri Federasyonu (VEZDEF) adına ziyarete Genel Başkan Ali CENGİZ, Genel Sekreter Cemil Cahit BOZKURT, Genel Sayman Veysel ŞENSES katıldı.

VEZDEF Genel Başkanı Sayın Ali CENGİZ VEZDEF’in çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra geleceğe yönelik planladıkları projeleri anlattı.

Sayın Burhan ERSOY ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek, bir Vezirköprülü olarak Vezirköprümüzü temsil eden VEZDEF’in çalışmalarını yakından takip ettiğini Vezirköprü için elinden geldiğince yardımcı olduğunu kendisinin 81 ille ilgilendiğini ve Vezirköprü’nün artık kabuğunu yırtması gerektiğini söyleyen Sayın ERSOY sözlerine şöyle devam etti:

“ Vezirköprü’de eğitime çok önem verilmeli, sen ben değil de birlikte neler yapabiliriz konuşulmalı, sempozyumlar düzenlenmeli. Vezirköprü’nün 17-18 ayrı tarihi yeri var. Bunları iyi değerlendirmek gerekir.

VEZDEF’in gerçekleştireceği etkinliklerde de üstümüze düşeni yapmaktan gurur duyacağız” dedi ve VEZDEF Genel başkanı Sayın Ali CENGİZ  ve VEZDEF yönetim kurulunu çalışmalarından dolayı tebrik etti.

  
2349 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Başkan'a Mesaj Yaz
Vezirköprü'den Kareler
REKLAM ALANI

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret58475